.

.

piątek, 23 grudnia 2016

The Grinch book tag

Znalezione obrazy dla zapytania grinch swieta

Dziś Wigilia!
Z tej wyjątkowej okazji pragnę zaprezentować wam The grinch book tag.


1. Połowa lampek na choince jest wypalona : Książka która zaczynała się dobrze, ale potem zleciała jak z górki. Wybrani! Pierwsze 100 stron powieści pani Daugherty była genialna, a potem poziom spadł zawrotną prędkością. 

2. Irytująca Ciocia Basia nie chce zostawić cię w spokoju : Średniawa książka, którą wszyscy się zachwycająSzklany tron! Recenzja 

3. Twoje pupile nieustannie przewracają świąteczne dekoracje : Wybierz bohatera który sporo napaskudził (nie może to być czarny charakter!)

Catelyn Stark z genialnej Gry o tron George R.R Martina. 
Trochę nieumyślne  stworzyła podstawy dużej części wątków pierwszego i kolejnych części Pieśni lodu i ognia. 

4. Słyszysz jak twoi rodzice wystawiają prezenty i dowiadujesz się, że Święty Mikołaj nie istnieje : Książka która została ci zaspojlerowana

Jestem dopiero na drugim tomie, a już wiem z kim ożeni się Maxon. 

5. Widok z okna przysłania Ci gruba warstwa śniegu : Bohater, którego po prostu nie mogłeś zrozumieć

Mare z serii Czerwona królowa, a dokładnie nie potrafię pojąć jej zachowania z drugiego tomu. 
Ciągła hipokryzja, użalanie się nad wszystkim na przemian z ich wyśmiewaniem i wiele,wiele innych. 


6. Należysz do jedynej w swoim rodzaju grupy singli, a wszędzie wokół słyszysz Mariah Carey i jej "All I Want For Christmas" : Książkowa para, której nie możesz znieśćNa szczęście nie spotkałam się jeszcze z taką parą:)

7. Nie możesz się pozbyć tego szorstkiego, wełnianego swetra, który otrzymałeś na święta lata temu : Wybierz kilka książek, które siedzą na twojej półce już trochę czasu, jednak brak ci motywacji by je przeczytać, mimo to nie masz serca się ich pozbyć.

Wszystko czytam w miarę na bieżąco. 


8. Babcia odleciała na reniferku : Bohater, którego śmierć cały czas nie możesz przeboleć (może to być postać z filmu) (Uwaga na spojlery!)Gatsby z "Wielki Gatsby".

Jedna z bardziej tragicznych postaci literackich i jedna z niewielu, których jest mi żal.


9. Wszystkie centra handlowe są okropnie zatłoczone : Seria, która ma za dużo tomów/za bardzo się ciągnie.

Szczerze powiedziawszy nie przeszkadza mi, że seria ma dużo tomów. Dla mnie jeśli lubię daną historię, świat i kocham bohaterów, poziom nie spada z kolejnymi tomami to cykl może mieć 30 książek, a ja będę szczęśliwa.


10. Grinch : Bohater którego nienawidzisz (nie może to być zły charakter!)Zoey z Naznaczonej. 

Ta dziewczyna nie myśli! Użala się nad sobą przez prawie całą książkę (Jeśli nie wzdycha do chłopaka, z którym zamieniła kilka zdań). 

Święta to najpiękniejszy i najmagiczniejszy okres w roku. Okres, w którym powinniśmy zwolnić, spotkać się z rodziną, zapomnieć o zatargach i cieszyć się z obecności innych ludzi  i tego wam życzę: Możliwości spędzenia Wigilii i Bożego Narodzenia ze wszystkimi, którzy są bliscy waszemu sercu!

1 komentarz:

  1. Wesołych Świąt! Ja na szczęście również nie spotkałam się z taką denerwującą parą, ale czytam teraz "Dziedzictwo ognia" i według wielu para, która tam powstanie jest nie do wytrzymania.

    OdpowiedzUsuń